נעים מאוד,

אני אביה יקותיאל, ואני מעצבת, מאפיינת, ומפתחת אתרי וורדפרס מכל הסוגים.

בעבודה שלי אני שמה דגש על אתרים נקיים – שזה אומר שאני מפתחת את האתר עם מינימום תוספים ומקסימום חשיבה על מבנה, סדר והתאמה ללקוח, למצב ולסוג העסק.

עבודה בשיטה שלי מבטיחה אתר מהיר, מאובטח, קל לתפעול (כן כן, לאחר העליה לאויר תוכלו לתפעל את האתר לגמרי בעצמכם) וגם – יפיפה.

אני עובדת עם אנשים, עסקים, עמותות וארגונים מכל המגוון. ובונה אתרים מכל הסוגים.

אז יאלה, תאתגרו אותי, איזה אתר אתם צריכים?

שאלות ותשובות

כאלה ששואלים אותי בדר״כ בשיחת הטלפון הראשונה

אני בונה אתרים מכל הסוגים, והאמת, אוהבת שמאתגרים אותי.

אני מעצבת ובונה דפי נחיתה ואתרי תדמית, אתרי תוכן גדולים (עם אפשרויות מיון וסינון מגניבים), אתרי חנות מכל הסוגים. אתרי בוקינג מתממשקים ליומן גוגל, לקאלנדלי, לBooking ו-airBnB, אתרי פגישות, אתרי אירועים ועוד ועוד. 

מחיר של אתר זו שאלה טובה. אתר פשוט / דף נחיתה יכול להתחיל מ2,000 ואתר מורכב יכול להגיע ל50,000 – הכל תלוי בגודל וכמות העמודים, לאורך התהליך, לכמות הפיצ׳רים, האוטומציות והתהליכים שהאתר דורש. ככל שזה מורכב יותר – זה יעלה יותר. 

 

שאלה מעולה.

קודם כל אגיד – שבעסק שלי יוצא שיש אתרי בזק עם תהליכים מהירים וטובים, ויש אתרים גדולים שלוקחים חודשים על חודשים (ואז קשה להיפרד 🙂 ).

בתכלס, המשוואה היא כזו – מורכבות האתר * נכונות וזמינות העבודה שלכם. 

נכון, אני איש המקצוע והספק. אבל – יש לנו פה עבודה משותפת. אנחנו מאפיינים יחד, ולאחר שהאפיון והשפה העיצובית מתבהרת לנו – אתם הולכים לכתוב את התכנים, לצלם את התמונות, ואני מתחילה לעצב. ככל שתעבדו על האתר מהר יותר – ככה הכל יתקתק. 

ובמספרים – 

אתר תדמית יכול לקחת מ3 שבועות ועד לכמה חודשים. שאר האתרים, ממש תלוי בפונקציות..

כדי שאתר יוכל לעלות לאוויר יש 2 דברים שנדרשים ממנו:

  1. דומיין – שזה השם של האתר. דומיין עולה כ-68 ש״ח לשנה ואפשר לקנות אותו בחברות שונות – לדוגמא – Namecheap או mynames – אם זה דומיין ישראלי. 
  2. שרת – אחסון – כמו שבפלאפון ובמחשב יש זיכרון, ככה אתר האינטרנט שלכם צריך לשבת על שרת, שנותן לכם את שטח האחסון של הקודים, הקבצים, גיבויים, יכולת שליחת מיילים ועוד. יש חברות שונות של שרתים, אני מאוד ממליצה על ואנגוס – ישראליים, שירות טוב ויחסית זולים ובלי תקלות. הממשק מאוד אינטואיטיבי ונוח. יש גם את cloudways – קצת יותר מסובך לתפעול, אבל שרתים מהירים ואמינים מאוד.

בדר״כ יוצא לי להמליץ על חברות שונות לפי גודל האתר, מיקום העסק והמטרות של האתר והתפוצה העתידית שלו. 

אשמח לדבר איתך