// אני רוצה

אתר ליוזמה שלי

כיזם חדש, אתה נע בין מיליון משימות – הרבה פגישות של תכנון וחשיבה, הרבה בירוקרטיה טכנית ותכלול אנשי מקצוע בו זמנית ואם יש לך עסק פיזי שהולך להיפתח – אז בכלל, בטח גם ביקור ובקרה בתהליך השיפוץ והעיצוב הופך את הכל לעומס אחד משוגע. בתוך כל המשימות – יש את בניית האתר. שהיא משימה שאתה יודע שאתה לא יכול לפתוח בלעדיה, כי אתה אוהב להתחיל בגדול. וגם הרבה תלוי בה, כי אתה רוצה לעשות קידום אורגני ישר אחרי, ושיהיה לך לאן לשלוח מתעניינים או שיש מצב בכלל שכל העסק בנוי על האתר חנות שאתה מתכנן. 
איך תעשה את ההחלטה הנכונה? שווה ללכת על חברה לבניית אתרים או דווקא על סטודיו קטן יותר?.

זה הזמן

אתה באמת כזה?

כמו שאמרתי, אני אוהבת לעשות אתרים ליזמים. כי אני אוהבת לעצב ולבנות מהר וגם כי אני אוהבת שמאתגרים אותי. אני כאן ללוות אותך בתוך התהליך הזה, לקחת את כל המחשבות והתכנונים שלך ולעשות מהם אתר אחד מדויק, יפה ועם הפיצ׳רים שיעשו את העבודה שלך ליעילה יותר. אני לוקחת מס׳ מוגבל של לקוחות בחודש – בשביל לתת יחס אישי ותחושה – שאתה הלקוח היחיד שלי.

ההצעה שלי

אני מציעה לך אתר חנות / תדמית / תוכן בפלטפורמת וורדפרס בעיצוב יפיפה שמותאם לשפה העיצובית שבנית ומדבר את הערכים של המותג שלך, בתהליך מהיר, בזמינות והכי חשוב – עם תוצר איכותי וחכם שיהווה בסיס מדהים למלא אוטומציות ודברים שאפשר לעשות על גביו! כמובן שהתהליך כולל גם הדרכה בסוף על תפעול האתר והוספת מוצרים או תכנים, כדי שלא תצטרך להיעזר באנשי מקצוע נוספים.

מיועד לתקציב של החל מ10,000.

אשמח לדבר איתך

אני משתדלת לחזור אליך באותו היום