// אני רוצה

שיהיה לי אתר

אז יש לך עסק והוא עובד טוב, אבל הרבה שואלים אותך – יש לך אתר? ואם  בא לך שיהיה מקום אחד שמסדר את כל הדברים שאתה עושה? או שיראו את כל המוצרים שיש לך בעסק? ואם את כותבת ממש יפה ובא לך בלוג של הכל, מסודר, שאפשר למיין ולסנן לפי קטגוריות? או שפשוט בא לך לגדול ולבסס את העסק?.

איך תעשה את ההחלטה הנכונה? שווה ללכת על חברה לבניית אתרים או דווקא על סטודיו קטן יותר? וורדפרס או וויקס? מה המשמעויות של SEO? ואיזה אוטומציות אפשר לעשות? ומה עם רשימות דיוור? ואם בא לי לחבר את האתר לרשתות החברתיות שאני פעילה בהם?.

זה הזמן

אז איזה כיף שהגעת לשלב הזה!

זה שלב מרגש וחשוב בהתקדמות של העסק שלך! אני פה לעזור לך לעשות לך סדר בראש ולייעץ לך – איזה סוג של אתר אתה צריך (וכן, יוצא לי הרבה לומר ללקוח שפונה אליי – אולי שווה לך לעשות לבד אתר בוויקס) ואיך הולך התהליך ואיזה אוטומציות יהפכו את העבודה שלך ליעילה יותר ולפעמים אנחנו גם גולשים קצת לשיווק ולנראות.  ובעיקר בעיקר – אני אוהבת לעשות סדר בתוך כל הבלאגן, לפשט את המושגים ולצעוד איתך לאט אבל בטוח - צעד אחר צעד ולבנות ולעצב לך אתר שתפור למידותיך.

ההצעה שלי

אני מציעה לך אתר חנות / תדמית / תוכן בפלטפורמת וורדפרס בעיצוב יפיפה שמותאם לשפה העיצובית שבנית ומדבר את הערכים של המותג שלך, בתהליך נעים, בזמינות והכי חשוב - עם תוצר איכותי וחכם שיהווה בסיס מדהים למלא אוטומציות ודברים שאפשר לעשות על גביו! כמובן שהתהליך כולל גם הדרכה בסוף על תפעול האתר והוספת מוצרים או תכנים, כדי שלא תצטרך להיעזר באנשי מקצוע נוספים.

מיועד לתקציב של החל מ4,500.

אשמח לדבר איתך

אני משתדלת לחזור אליך באותו היום